قوانین و آیین نامه ها

 زمان ارسال نان‌های خریداری شده از یزد نون توسط کاربر و از میان بازه‌های ساعتی ارائه شده، قابل انتخاب است. یزد نون تلاش می‌کند به بازه زمانی انتخاب شده پایبند باشد و تعهدی برای رساندن نان در زمانی دقیق یا زمانی خارج از بازه‌های مذکور ندارد.

 هنگام ثبت‌نام در یزد نون و ثبت سفارش، اطلاعاتی از کاربر درخواست می‌شود. کاربر موظف است اطلاعات صحیح خود را وارد کند و نادرست بودن اطلاعات می‌تواند منجر به ارسال نشدن سفارش شود.

 آدرس  کاربر می‌بایست به درستی وارد شود. مسئولیت تأخیرهای ناشی از آدرس غلط یا نادقیق بر عهده کاربر است.

 مناطق فعالیت یزد نون در سایت و به اختصار در اپ شرح داده شده است. کاربر موظف است تحت پوشش بودن یا نبودن مکان مورد نظر خود را بررسی کند. مسئولیت و هزینه‌ی ناشی از سفارش‌های خارج از محدوده بر عهده کاربر است.

  یزد نون تلاش می کند با ارائه‌ی راهکارهای جدید نرم‌افزاری، تجربه بهتری را برای کاربران ایجاد نماید. کاربران می‌بایست از جدیدترین نسخه‌ی یزد نون استفاده کنند. مسئولیت ناشی از به کار بردن نسخه‌های قدیمی یزد نون بر عهده کاربر است.

  .یزد نون تلاش می‌کند با انتخاب نانوایی های برگزیده، نان باکیفیت را به کاربران تحویل دهد. با این وجود یزد نون خود تولیدکننده‌ی نان نیست و احتمال نامناسب بودن موردی نان‌ها وجود دارد.

 کلیه‌ی پرداخت‌های یزد نون آنلاین است و نیاز به پرداخت میلغ نقدی وجود ندارد مگر در صورت توافق طرفین.

  یزد نون تعهدی مبنی بر بازگشت پول‌هایی که صورت اشتباه تایپی در واریز به کیف پول توسط کاربر شده است ندارد.

پشتیبانی یزد نون آماده‌ی رسیدگی به مشکلات کاربران و مشتریان است. در صورتی که توافقی مبنی بر بازگشت پول صورت گیرد، مبلغ حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری پس از توافق به حساب اعلام شده واریز می‌شود.

 اطلاعات کاربران که وارد نرم‌افزار یزد نون شده، محفوظ است و به غیر واگذار نمی‌شود.

سفارش شما با موفقیت به سبد خرید اضافه شد